Sortiment značky Fitmin pro psy zahrnuje kompletní suchá krmiva, výživové doplňky, kompletní mokrá krmiva i pochoutky. Díky širokému sortimentu nabízíme výživu „šitou na míru“ každému psovi.

Fitmin Solution pro psyVýrobky z řady Fitmin SOLUTION jsou určeny všem chovatelům, zejména pak těm, kteří řeší konkrétní problém s výživou. Alergie, potravní senzitivita, nechutenství nebo jen potřeba obměny psího jídelníčku – s těmito a dalšími specifiky výživy psů pomůže Fitmin SOLUTION. Hypoalergenní diety pro psy s intolerancí určitého druhu živočišného proteinu, grainfree receptura pro psy alergické na obiloviny nebo speciální šťavnaté, extra masové granule pro psy trpící nechutenstvím. Fitmin SOLUTION představuje řešení specifických požadavků na výživu psů.   

 

Fitmin 2014Kompletní krmiva výživového programu Fitmin pro psy jsou sestavena s ohledem na fyziologické odlišnosti psů v různé fázi jejich života. Dělí se do tří základních skupin podle velikosti jednotlivých plemen psů v jejich dospělém věku a odlišných nároků na výživu. Výrobky v základních skupinách MINI,MEDIUM a MAXI pokryjí celé životní období psa od štěněte až po seniora. Krmiva ve skupině se pak liší podílem jednotlivých surovin, aby bylo možné zohlednit zvýšenou nebo sníženou potřebu živin a energie vzhledem k věku a aktivitě psa.  V případě, že Váš pes není v optimální váhové kondici, není třeba měnit krmnou dávku. Jednoduše vyberete krmivo s nižším nebo vyšším obsahem energie. Téměř identické surovinové složení výrobků v dané skupině zabezpečuje bezproblémový přechod z jednoho krmiva na druhé podle momentální kondice.  

skupinka FFL

Fitmin For Life je řada prémiových kompletních krmiv v 7 provedeních: pro štěňata a dospělé psy všech plemen, juniory a dospělé psy velkých a obřích plemen a pro psy s nadváhou a seniory.

Kromě suchých krmiv naleznete v sortimentu Fitmin For .Life také kompletní mokrá krmivapochoutky a výživový doplněk pro regeneraci kloubů.

Výživové doplňky Fitmin pro psy

Princip a význam výživových doplňků spočívá v tom, že dodávají potřebné látky v případech, kdy kompletní a vyvážené krmivo nemůže postihnout individuální, specifické potřeby konkrétního jedince. Výživové doplňky Fitmin jsou zaměřeny na pokrytí široké škály specifických požadavků, se kterými se chovatel může u svého psa setkat. Doplňují vitamíny a stopové prvky, podporují přirozené procesy probíhající v těle. Nenahrazují léčbu nemocných psů, ale preventivně předcházejí potížím a chorobám určitého typu, zmírňují jejich následky a zvyšují odolnost psů. Zároveň jsou také pomocníkem veterinárního lékaře, který je může používat v rámci prevence nebo jako prostředek přirozené aktivace organismu. Speciální kategorii mezi výživovými doplňky zaujímají krmiva pro kojená a odstavovaná štěňata.  

Fitmin pro psy

Krmiva značky Fitmin pro psy jsou oblíbena mezi špičkovými chovateli, ti s námi také na jejich dalším vývoji spolupracují. Jedním z nejdůležitějších benefitů značky Fitmin je chutnost, kterou testujeme a neustále vylepšujeme na plně aktivních psech naší chovatelské stanice Fitmin. Tito psi soutěží v agility, skládají zkoušky v pasení ovcí a v neposlední řadě s nimi poskytujeme canisterapeutickou péči. Jejich kondice a zdravý způsob života jsou pro Fitmin tou nejlepší referencí.